• +48 881 078 530
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dezynfekcja
i ozonowanie pomieszczeń
Poznań

rogi-zielone.png

Diabelsko skuteczne usługi

W Czysto jak Diabli oferujemy najwyższej jakości usługi ozonowania pomieszczeń w Poznaniu. Nasi doświadczeni technicy są wyszkoleni w wykonywaniu zabiegów ozonowania pomieszczeń i mogą zapewnić Państwu najlepsze możliwe rezultaty.

Ozonowanie i dezynfekcja Poznań - na czym polega ten proces?

Gaz ozonowy wykorzystuje się do eliminacji nieprzyjemnych zapachów np. zapachu spalenizny i wszelkich drobnoustrojów. Sam ozon jest cząsteczką gazu o silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie pomieszczeń to proces, w którym powietrze w pomieszczeniu lub budynku jest poddawane działaniu ozonu.

Ten gaz jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekującym i dezodorującym. Może być stosowany do odświeżania szpitali, szkół czy budynków biurowych.

Mobilnie znaczy wygodnie

Czas to cenny zasób, którego bardzo często brakuje. Z tego powodu nasi Klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji jaką jest mobilne pranie tapicerki samochodowej.

Poznań to główny obszar naszego działania - dojeżdżamy do Klientów na terenie miasta i okolic, jeśli mają takie życzenie. Teraz Twoja tapicerka może lśnić bez ruszania się z domu!

furgon-czysto1.png

Ozonowanie Poznań - profesjonalnie i bezpiecznie

Używamy zaawansowanego generatora ozonu, aby bezpiecznie oczyścić powietrze w dowolnej przestrzeni, usuwając nieprzyjemny zapach, roztocza, wirusy, bakterie i zarazki.

Skuteczne ozonowanie jest często stosowane do sanityzacji obszarów po pożarze lub powodzi, ale równie często stosuje się tę metodę do odświeżania pomieszczeń biurowych i pomieszczeń mieszkalnych.

W czasie walki z koronawirusem, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego uznał metodę ozonową za jeden ze sposobów na dezynfekcję pomieszczeń.

Nasi technicy mają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu wszystkich rodzajów problemów związanych z powietrzem w pomieszczeniach, więc możesz nam zaufać, że zapewnimy Ci wysokiej jakości usługi.


Nowoczesny sprzęt

Używamy zaawansowanego generatora ozonu, aby bezpiecznie oczyścić powietrze w dowolnej przestrzeni, usuwając nieprzyjemny zapach, roztocza, wirusy, bakterie i zarazki.

Traktujemy bezpieczeństwo poważnie i upewniamy się, że nasz sprzęt zawsze działa prawidłowo. Ponadto nasi technicy sprawdzają, czy wszystkie protokoły bezpieczeństwa są spełnione podczas każdej pracy, którą podejmujemy, więc możesz być spokojny wiedząc, że Twoja nieruchomość jest bezpieczna od wszelkich potencjalnych szkód spowodowanych przez nieprawidłowe użycie naszego sprzętu.

Ozonowanie biur Poznań

Od wielu lat, świadcząc nasze usługi ozonowania, współpracujemy z przedsiębiorstwami i dbamy o to, by przestrzeń biurowa pozostawała świeża.

Rozumiemy, że każde biuro jest wyjątkowe i dostosowujemy nasze zabiegi do Twoich wymagań. Nasi eksperci mierzą istniejące poziomy patogenów w powietrzu, a następnie wykorzystują technologię ozonową do ich redukcji.

FAQ

Dezynfekcja ozonem Poznań - jaka cena?

Ceny zabiegu dezynfekcji ozonem zaczynają się od 60 zł. Koszt uzależniony jest przede wszystkim od wielkości pomieszczenia. Nie mieszkam na terenie Poznania, ale interesuje mnie usługa ozonowania - co zrobić? Świadczymy nasze usługi w Poznaniu, ale dojeżdżamy również do klientów z okolic miasta. Jeśli zastanawiasz się, czy wykonujemy ozonowanie w danym miejscu, skontaktuj się z nami.

Zapach stęchlizny - czy ozon pomoże?
czysto_jak_diabli_full_br_trans.png

Dane kontaktowe

Grochowska 133
60-336 Poznań, Polska

881 078 530


E-MAIL
czystojakdiabli@gmail.com

Czysto
Jak Diabli

© 2024 Czysto Jak Diabli Poznań - usługi sprzątające
GO!PACK
Polityka prywatności i Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celu optymalizacji wyszukiwania treści. Zapoznaj się z naszą Polityką.