• +48 881 078 530
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czyszczenie tapicerek, pielęgnacja skórzanych mebli i pranie dywanów Skórzewo

rogi-zielone.png

Diabelsko skuteczne usługi

W naszej firmie od lat świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia dywanów i tapicerek. Dowiedz się, czego możesz spodziewać się po naszej pracy! 

  • Pranie dywanów Skórzewo - wykorzystując potwierdzoną certyfikatami wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe i renomowane preparaty czyszczące, oferujemy kompleksowe pranie wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin z nastawieniem na krótki czas realizacji naszych usług tak, abyś mógł z powrotem cieszyć się czystymi wykładzinami szybciej, niż myślisz!

  • Pranie tapicerek Skórzewo - dzięki nowoczesnym, lecz sprawdzonym metodom, profesjonalnemu zapleczu oraz rzetelnemu podejściu zapewniamy gruntowne czyszczenie tapicerek meblowych i samochodowych w sposób nie tylko skuteczny, ale i w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. 

Chcąc zachować najwyższą jakość naszych usług oferujemy również mobilne czyszczenie tapicerek i dywanów z bezpłatnym dojazdem do klienta na terenie Poznania oraz jego okolic. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak szybko możemy się u Ciebie znaleźć!

Mobilnie znaczy wygodnie

Czas to cenny zasób, którego bardzo często brakuje. Z tego powodu nasi Klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji jaką jest mobilne pranie tapicerki samochodowej.

Poznań to główny obszar naszego działania - dojeżdżamy do Klientów na terenie miasta i okolic, jeśli mają takie życzenie. Teraz Twoja tapicerka może lśnić bez ruszania się z domu!

furgon-czysto1.png

Pranie tapicerki i czyszczenie dywanów Skórzewo - ile to kosztuje?

Dokładny przebieg czyszczenia dywanów i tapicerek uzależniony jest od wielu czynników, które decydują o ostatecznej cenie czyszczenia. Do tych zależności włączamy m. in. stopień zabrudzenia, ilość czasu miniona od ostatniego prania czy rodzaj czyszczonego materiału. Można jednak przyjąć, że zaokrąglony koszt prania tapicerek zaczyna się od wartości 250 zł, z kolei cena prania dywanów i wykładzin zamyka się zwykle w przedziale od 10 zł/m2 w przypadku wykładzin oraz 18-20 zł/m2 w przypadku dywanów. Jeśli chcesz poznać spersonalizowaną ofertę czyszczenia, skontaktuj się z nami!

Czyszczenie parowe, ozonowanie i usuwanie kamienia Skórzewo

Chcąc zapewniać naszym Klientom najbardziej kompleksowe usługi czyszczenia na rynku zapewniamy nie tylko profesjonalne pranie dywanów i tapicerek, ale także kompleksowe usługi czyszczenia parowego (dosięgające ukrytych szczelin i zakamarków w elementach PCV i tworzywach), usuwanie kamienia z powierzchni szkła i płytek (obejmujące impregnację powierzchni, co znacznie spowalnia proces ponownego pojawiania się osadu) oraz wnikliwe ozonowanie pomieszczeń oraz całych budynków (skutecznie eliminujące wszelkie bakterie, alergeny i zapachy). Pozwól nam zadbać o swoją przestrzeń i na własne oczy zobacz, ile możemy dla Ciebie zrobić!

Ozonowanie pomieszczeń Skórzewo - czy to bezpieczne?

Właściwie przeprowadzony proces ozonowania pozostaje nie tylko bezpiecznym, ale i wysoce skutecznym sposobem wnikliwej dezynfekcji przestrzeni. To nowoczesne rozwiązanie stosowane jest nie tylko w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, ale i m. in. w obiektach komercyjnych, szpitalach i szkołach.

W naszej firmie korzystamy z profesjonalnego generatora ozonu i pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w ozonowaniu oraz potwierdzoną, branżową wiedzę. Dzięki temu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

czysto_jak_diabli_full_br_trans.png

Dane kontaktowe

Grochowska 133
60-336 Poznań, Polska

881 078 530


E-MAIL
czystojakdiabli@gmail.com

Czysto
Jak Diabli

© 2024 Czysto Jak Diabli Poznań - usługi sprzątające
GO!PACK
Polityka prywatności i Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celu optymalizacji wyszukiwania treści. Zapoznaj się z naszą Polityką.