• +48 881 078 530
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dezynfekcja mieszkania, odświeżanie tapicerki, pranie dywanów Plewiska oraz wiele, wiele więcej!

rogi-zielone.png

Diabelsko skuteczne usługi

W naszej firmie od lat zapewniamy kompleksowe usługi czyszczenia w oparciu o sprawdzone metody, zaufane preparaty i renomowane zaplecze sprzętowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostowywać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszych działaniach stawiamy na pełną skuteczność, krótki czas realizacji oraz pełne bezpieczeństwo czyszczonych materiałów. Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Pranie tapicerek, czyszczenie parowe i czyszczenie dywanów Plewiska

Zapewniamy pranie tapicerek meblowych, czyszczenie tapicerki samochodowej i odświeżanie skórzanych mebli, a także kompleksowe czyszczenie wszystkich typów dywanów i wykładzin oraz ekologiczne czyszczenie parowe. Sprawdź, czym charakteryzuje się nasza praca! 

  • Czyszczenie dywanów Plewiska - proces czyszczenia wykładziny rozpoczynamy od rozpoznania typu i potrzeb jej włókien oraz sklasyfikowania rodzaju zabrudzenia, a następnie dopasowujemy do nich technikę czyszczenia oraz środki czyszczące. Dzięki temu mamy pewność, że czyszczenie będzie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla wykładzin! 

  • Czyszczenie tapicerek Plewiska - niezależnie od tego, z jakim typem tapicerki pracujemy, stawiamy nie tylko na eliminację zabrudzeń, ale i wszelkiej maści bakterii oraz alergenów w trosce o zdrowie naszych Klientów. 

Czyszczenie parowe Plewiska - korzystając z profesjonalnej myjki parowej oferujemy wnikliwe czyszczenie trudno-dostępnych zabrudzeń z użyciem pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu docieramy do ukrytych przed standardowymi urządzeniami szczelin i zakamarków, pozostawiając je czystymi i wolnymi od alergenów.

Mobilnie znaczy wygodnie

Czas to cenny zasób, którego bardzo często brakuje. Z tego powodu nasi Klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji jaką jest mobilne pranie tapicerki samochodowej.

Poznań to główny obszar naszego działania - dojeżdżamy do Klientów na terenie miasta i okolic, jeśli mają takie życzenie. Teraz Twoja tapicerka może lśnić bez ruszania się z domu!

furgon-czysto1.png

Czyszczenie parowe i pranie dywanów Plewiska - ile to kosztuje?

Niektóre z naszych usług, np. usługa czyszczenia parowego, pozostają na tyle zależne od czynników zewnętrznych, że ich cena ustalana jest indywidualnie. Inaczej jest jednak w przypadku prania dywanów i wykładzin - mimo pewnej liczby zależności, w przeważającej liczbie przypadków cena czyszczenia zamyka się w tym przypadku w przedziale 10-20 zł/m2. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę naszych usług, zajrzyj do naszego cennika lub zadzwoń!

Usuwanie kamienia i dezynfekcja mieszkania

W Czystojakdiablli oferujemy nie tylko kompleksowe usługi odświeżania i prania pojedynczych obiektów, ale i profesjonalne czyszczenie powierzchni mieszkaniowych oraz całych budynków. Nasza oferta obejmuje w tym sektorze kompleksowe usuwanie kamienia z płytek i szkła wraz z impregnacją czyszczonych powierzchni oraz kompleksową dezynfekcję mieszkania (a także m. in. budynków komercyjnych, szkół i szpitali) z wykorzystaniem ozonu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kompleksowej dezynfekcji przestrzeni, skontaktuj się z nami - z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

czysto_jak_diabli_full_br_trans.png

Dane kontaktowe

Grochowska 133
60-336 Poznań, Polska

881 078 530


E-MAIL
czystojakdiabli@gmail.com

Czysto
Jak Diabli

© 2024 Czysto Jak Diabli Poznań - usługi sprzątające
GO!PACK
Polityka prywatności i Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celu optymalizacji wyszukiwania treści. Zapoznaj się z naszą Polityką.