• +48 881 078 530
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pranie tapicerki i czyszczenie dywanów Tarnowo Podgórne

rogi-zielone.png

Diabelsko skuteczne usługi

W Czystojakdiabli zapewniamy kompleksowe usługi czyszczenia wszelkich typów wykładzin oraz tapicerek z nastawieniem na pełną skuteczność, krótki czas realizacji oraz gruntowne bezpieczeństwo czyszczenia. Sprawdź, jak działamy!

  • Pranie tapicerek samochodowych Tarnowo Podgórne - oferujemy profesjonalne odświeżanie tapicerek samochodowych oraz gruntowne czyszczenie całego wnętrza pojazdu z uwzględnieniem wszelkich ukrytych szczelin, eliminując zabrudzenia, bakterie, alergeny i przykre zapachy z jego powierzchni. 

  • Pranie tapicerek meblowych Tarnowo Podgórne - korzystając z profesjonalnych preparatów czyszczących w zestawieniu z renomowanymi urządzeniami oraz potwierdzoną certyfikatami, branżową wiedzą zapewniamy kompleksowe odświeżanie tapicerek meblowych. W naszej pracy sięgamy głęboko w struktury tapicerki, skutecznie eliminując nie tylko plamy, ale i wieloletnie zapachy oraz alergeny. Nic się przed nami nie ukryje! 

Czyszczenie dywanów Tarnowo Podgórne - kierując się wieloletnim doświadczeniem i fachowym zapleczem oferujemy kompleksowe, wieloetapowe czyszczenie wszystkich typów dywanów i wykładzin. Możesz zdecydować się również na mobilne czyszczenie z dojazdem do Twojego domu - skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły! ​​​​​​

Mobilnie znaczy wygodnie

Czas to cenny zasób, którego bardzo często brakuje. Z tego powodu nasi Klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji jaką jest mobilne pranie tapicerki samochodowej.

Poznań to główny obszar naszego działania - dojeżdżamy do Klientów na terenie miasta i okolic, jeśli mają takie życzenie. Teraz Twoja tapicerka może lśnić bez ruszania się z domu!

furgon-czysto1.png

Czy kompleksowe czyszczenie tapicerek i dywanów jest drogie?

Koszt naszych usług każdorazowo uzależniony jest od wielu czynników, związanych z powierzchnią wymagającą czyszczenia, jednak w naszej firmie przyjmujemy, że uśredniona cena przeprowadzenia kompleksowego prania dywanu wynosi około 18 zł/m2, z kolei pranie tapicerki samochodu zaczyna się od wartości 250 zł. Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę czyszczenia, skontaktuj się z nami!

Kompleksowa pielęgnacja i dezynfekcja przestrzeni mieszkaniowych - ozonowanie, usuwanie kamienia i czyszczenie parowe

W naszej firmie oferujemy kompleksowe czyszczenie elementów powierzchni użytkowych oraz profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń oraz całych budynków. Dowiedz się więcej o naszych metodach czyszczenia! 

  • Korzystając z myjki parowej jesteśmy w stanie dotrzeć do ukrytych źródeł bakterii i zabrudzeń, które pozostają niedostępne dla innych metod czyszczenia. 

  • Wykorzystując profesjonalny generator ozonu zapewniamy kompleksową dezynfekcję pomieszczeń mieszkalnych, budynków komercyjnych i obiektów użytku publicznego (np. szpitali). Ozon skutecznie odświeża przestrzeń, eliminując z niej wszelkiej maści bakterie, zapachy oraz alergeny bez obaw o zdrowie użytkowników lokali. 

  • Stosując sprawdzone metody usuwania kamienia zapewniamy skuteczne pozbycie się osadu z płytek i szkła (np. w kuchni lub w łazience), oferując jednocześnie impregnację powierzchni, która spowalnia proces ponownego osadzania się na nich kamienia. 

Czy ozonowanie jest bezpieczne?

Ozonowanie to proces polegający na wtłoczeniu do pomieszczenia ozonu, który mieszając się z powietrzem, pozbawia go alergenów, bakterii, wirusów i wszelkiej maści zarazków oraz zapachów. Proces ten jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt mieszkających w domu, pod warunkiem stosowania się do zasad czyszczenia. Jeśli masz więcej pytań, zadzwoń do nas, a chętnie na nie odpowiemy!

czysto_jak_diabli_full_br_trans.png

Dane kontaktowe

Grochowska 133
60-336 Poznań, Polska

881 078 530


E-MAIL
czystojakdiabli@gmail.com

Czysto
Jak Diabli

© 2024 Czysto Jak Diabli Poznań - usługi sprzątające
GO!PACK
Polityka prywatności i Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celu optymalizacji wyszukiwania treści. Zapoznaj się z naszą Polityką.