• +48 881 078 530
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czyszczenie
Parowe i Dezynfekcja
Poznań

rogi-zielone.png

Diabelsko skuteczne usługi

Czyszczenie parą

Mycie parą to doskonała metoda pozbywania się brudu z czyszczonej powierzchni, czyli mebli, tapicerki i trudno dostępnych zakamarków. W naszej firmie Czysto jak Diabli świadczymy usługi czyszczenia za pomocą myjki parowej. Jest to potężne narzędzie, które usuwa zanieczyszczenia rozluźniając przyległy do materiału brud.

Dokładnie i efektywnie

Jedną z największych korzyści, które wynikają z czyszczenia parą wodną, jest możliwość czyszczenia miejsc trudno dostępnych. Para unosi się w powietrzu, docierając w każdy kąt i dopasowując się do każdego kształtu.

Dzięki temu taki rodzaj czyszczenia świetnie sprawdzi się w przypadku czyszczenia podłogi czy czyszczenia fug. Jest to również dobry wybór, jeśli chodzi o sprzątanie wnętrza samochodu, w którym jest wiele zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Para wodna pod wysokim ciśnieniem poradzi sobie w tych i innych przypadkach doskonale.

W trosce o środowisko

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, warto też wspomnieć o tym, że czyszczenie gorącą parą eliminuje przykre dla środowiska skutki.

Myjka to w pełni bezpieczne narzędzie, które nie wymaga wykorzystywania dużych ilości wody i użycia środków chemicznych. Ekologiczne korzyści są więc podwójne - ograniczamy zużycie wody i nie emitujemy do atmosfery szkodliwych substancji

Mobilnie znaczy wygodnie

Czas to cenny zasób, którego bardzo często brakuje. Z tego powodu nasi Klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji jaką jest mobilne pranie tapicerki samochodowej.

Poznań to główny obszar naszego działania - dojeżdżamy do Klientów na terenie miasta i okolic, jeśli mają takie życzenie. Teraz Twoja tapicerka może lśnić bez ruszania się z domu!

furgon-czysto1.png

FAQ

Co to jest myjka parowa?

Myjka parowa to urządzenie, które wykorzystuje gorącą wodę pod ciśnieniem do czyszczenia powierzchni. Gorąca woda jest wypychana z dyszy w postaci delikatnej mgiełki, która rozluźnia brud, kurz i plamy na powierzchni.

Co można wyczyścić parą?
czysto_jak_diabli_full_br_trans.png

Dane kontaktowe

Grochowska 133
60-336 Poznań, Polska

881 078 530


E-MAIL
czystojakdiabli@gmail.com

Czysto
Jak Diabli

© 2024 Czysto Jak Diabli Poznań - usługi sprzątające
GO!PACK
Polityka prywatności i Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celu optymalizacji wyszukiwania treści. Zapoznaj się z naszą Polityką.