• +48 881 078 530
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profesjonalne pranie tapicerki i czyszczenie dywanów Mosina

rogi-zielone.png

Diabelsko skuteczne usługi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej kulturze pracy zapewniamy usługi czyszczenia wszystkich typów tapicerek oraz dywanów z nastawieniem na szczegółowe podejście i bezwzględną eliminację plam, bakterii, roztoczy oraz przykrych zapachów w szybki, bezpieczny sposób. Nasze podejście do pracy pozwala nam wierzyć, że nie zawiedziemy nawet najbardziej wymagających Klientów, o czym możecie przekonać się w kategorii naszych realizacji!

Pielęgnacja tapicerki i czyszczenie dywanów Mosina - jak to robimy?

Dzięki wyborze najlepszych preparatów czyszczących dostępnych na rynku w połączeniu z renomowanym zapleczem sprzętowym zapewniamy nie tylko pełną skuteczność, ale i gwarancję bezpieczeństwa w czyszczeniu. Nasza metodyka zakłada rzetelne dopasowanie techniki czyszczenia, środków chemicznych i urządzeń czyszczących do wymagań określonego typu zabrudzenia oraz potrzeb danej tapicerki oraz dywanu - nie ma miejsca na pomyłki!

Mobilnie znaczy wygodnie

Czas to cenny zasób, którego bardzo często brakuje. Z tego powodu nasi Klienci mogą skorzystać z wygodnej opcji jaką jest mobilne pranie tapicerki samochodowej.

Poznań to główny obszar naszego działania - dojeżdżamy do Klientów na terenie miasta i okolic, jeśli mają takie życzenie. Teraz Twoja tapicerka może lśnić bez ruszania się z domu!

furgon-czysto1.png

Czyszczenie dywanów Mosina - ile to kosztuje?

Koszt czyszczenia dywanów może być uzależniony od rodzaju plam, stopnia zabrudzenia, a także wielkości, kształtu oraz typu czyszczonego materiału. U nas w Czystojakdiabli cena kompleksowego prania dywanu zaczyna się od 13 zł/m2, z kolei koszt czyszczenia innego rodzaju wykładziny w przybliżeniu wynosi zwykle około 10-12 zł/m2. Jeśli chcesz uzyskać precyzyjną, indywidualną ofertę czyszczenia dywanów i wykładzin, skontaktuj się z nami!

Kompleksowe usługi dezynfekcji mieszkań i usuwania kamienia Mosina

W naszej firmie świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia, w skład których wchodzi nie tylko pielęgnacja dywanów, wykładzin oraz tapicerek, ale i również:

  • Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń - korzystając z zaawansowanego generatora ozonu zapewniamy profesjonalną, w pełni bezpieczną dezynfekcję mieszkań (lub pojedynczych pomieszczeń), budynków użytku publicznego (m. in. szkół i szpitali) oraz obiektów komercyjnych (m. in. biur).

  • Usuwanie kamienia - w naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że osad kamienny to jeden z najbardziej uporczywych przeciwników czystości w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach w domu. Z tego powodu oferujemy kompleksowe usuwanie kamienia z płytek i szkła z zastosowaniem metody impregnacji, która zapobiegnie ponownemu osadzeniu się kamienia na ich powierzchni. 

  • Czyszczenie parowe - chcąc eliminować bród nie tylko powierzchniowo, ale i z uwzględnieniem wszelkich szczelin oraz zakamarków, oferujemy czyszczenie parą wodną pod wysokim ciśnieniem, która gwarantuje pełną skuteczność i niemal bezinwazyjne działanie wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie inne metody czyszczenia. 

Czy wiesz, że pracujemy również w innych miejscowościach? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

czysto_jak_diabli_full_br_trans.png

Dane kontaktowe

Grochowska 133
60-336 Poznań, Polska

881 078 530


E-MAIL
czystojakdiabli@gmail.com

Czysto
Jak Diabli

© 2024 Czysto Jak Diabli Poznań - usługi sprzątające
GO!PACK
Polityka prywatności i Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celu optymalizacji wyszukiwania treści. Zapoznaj się z naszą Polityką.