Kierując się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, potwierdzoną licznymi certyfikatami zapewniamy profesjonalne usługi czyszczenia na najwyższym rynkowym poziomie. Dzięki renomowanym preparatom, wysokiej klasy urządzeniom oraz drobiazgowemu podejściu gwarantujemy nie tylko skuteczność, ale i krótki czas realizacji oraz pełne bezpieczeństwo czyszczenia. Nasze usługi w obrębie domu obejmują między innymi:  

  • Ozonowanie Swarzędz - korzystając z nowoczesnego generatora ozonu, zapewniamy kompleksowe ozonowanie pomieszczeń, mieszkań i całych budynków (m. in. biur, szkół i szpitali), które skutecznie wyeliminuje z dezynfekowanej przestrzeni wszelkie bakterie, alergeny i nieprzyjemne zapachy. 

  • Usuwanie kamienia Swarzędz - wiedząc, jak istotny i trudny do usunięcia problem stanowi kamienny osad, oferujemy wnikliwe usuwanie go z powierzchni płytek i szkła z zastosowaniem zaufanych urządzeń i technik, gwarantujących pełną skuteczność i bezpieczeństwo. Czyszczone w ten sposób powierzchnie poddajemy jednocześnie impregnacji, która wyraźnie spowalnia proces ponownego osadzania się na nich kamienia. 

  • Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów Swarzędz - kierując się sprawdzonymi, wieloletnimi metodami oraz nowoczesnym zapleczem sprzętowym i renomowanymi preparatami przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie dywanów, zapewniając skuteczną eliminację nawet najtrudniejszych plam (np. plam z tłuszczu). 

Ozonowanie, usuwanie kamienia i pranie dywanów Swarzędz - jak to robimy w Czystojakdiabli?

Czyszczenie parowe, czyszczenie tapicerki meblowej i pranie tapicerki samochodowej Swarzędz

Czyszczenie dywanów Swarzędz - ile to kosztuje?

W naszej firmie nie obawiamy się wyzwań i dzięki wieloletniemu doświadczeniu chętnie stawiamy czoła każdemu zadaniu. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twoich tapicerek i trudno-dostępnych zabrudzeń! 

  • Czyszczenie tapicerki samochodowej Swarzędz - zapewniamy kompleksowe czyszczenia wnętrza pojazdów, obejmujące m. in. tapicerkę, wszystkie wykładziny i plastiki w aucie oraz bagażnik i kokpit.  

  • Meblowe pranie tapicerki Swarzędz - oferujemy profesjonalne pranie i odświeżanie mebli skórzanych oraz tapicerek meblowych z zastosowaniem wysokiej jakości bezpiecznych detergentów, które radzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi zabrudzeniami (np. z plamami z wina).

Czyszczenie parowe PCV i tworzyw Swarzędz - korzystając z nowoczesnej myjki parowej zapewniamy czyszczenie powierzchni niedostępnych dla standardowych metod czyszczenia. Nic się przed nami nie ukryje!

Koszt kompleksowego czyszczenia dywanów zależy od wielu czynników, jednak w Czystojakdiabli zamykamy go zwykle w przedziale 13-20 zł/m2 lub około 10 zł/m2 w przypadku wykładzin. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę cenową naszych usług, zajrzyj do naszego cennika!

SWARZĘDZ

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

czyszczenie-parowe-pcv-poznan-dezynfekcja-parą