W naszej firmie od lat świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia dywanów i tapicerek. Dowiedz się, czego możesz spodziewać się po naszej pracy! 

  • Pranie dywanów Skórzewo - wykorzystując potwierdzoną certyfikatami wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe i renomowane preparaty czyszczące, oferujemy kompleksowe pranie wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin z nastawieniem na krótki czas realizacji naszych usług tak, abyś mógł z powrotem cieszyć się czystymi wykładzinami szybciej, niż myślisz!

  • Pranie tapicerek Skórzewo - dzięki nowoczesnym, lecz sprawdzonym metodom, profesjonalnemu zapleczu oraz rzetelnemu podejściu zapewniamy gruntowne czyszczenie tapicerek meblowych i samochodowych w sposób nie tylko skuteczny, ale i w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. 

Chcąc zachować najwyższą jakość naszych usług oferujemy również mobilne czyszczenie tapicerek i dywanów z bezpłatnym dojazdem do klienta na terenie Poznania oraz jego okolic. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak szybko możemy się u Ciebie znaleźć!

Czyszczenie tapicerek, pielęgnacja skórzanych mebli i pranie dywanów Skórzewo

Ozonowanie pomieszczeń Skórzewo - czy to bezpieczne?

Czyszczenie parowe, ozonowanie i usuwanie kamienia Skórzewo

Pranie tapicerki i czyszczenie dywanów Skórzewo - ile to kosztuje?

Właściwie przeprowadzony proces ozonowania pozostaje nie tylko bezpiecznym, ale i wysoce skutecznym sposobem wnikliwej dezynfekcji przestrzeni. To nowoczesne rozwiązanie stosowane jest nie tylko w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, ale i m. in. w obiektach komercyjnych, szpitalach i szkołach. 

W naszej firmie korzystamy z profesjonalnego generatora ozonu i pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w ozonowaniu oraz potwierdzoną, branżową wiedzę. Dzięki temu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Chcąc zapewniać naszym Klientom najbardziej kompleksowe usługi czyszczenia na rynku zapewniamy nie tylko profesjonalne pranie dywanów i tapicerek, ale także kompleksowe usługi czyszczenia parowego (dosięgające ukrytych szczelin i zakamarków w elementach PCV i tworzywach), usuwanie kamienia z powierzchni szkła i płytek (obejmujące impregnację powierzchni, co znacznie spowalnia proces ponownego pojawiania się osadu) oraz wnikliwe ozonowanie pomieszczeń oraz całych budynków (skutecznie eliminujące wszelkie bakterie, alergeny i zapachy). Pozwól nam zadbać o swoją przestrzeń i na własne oczy zobacz, ile możemy dla Ciebie zrobić! 

Dokładny przebieg czyszczenia dywanów i tapicerek uzależniony jest od wielu czynników, które decydują o ostatecznej cenie czyszczenia. Do tych zależności włączamy m. in. stopień zabrudzenia, ilość czasu miniona od ostatniego prania czy rodzaj czyszczonego materiału. Można jednak przyjąć, że zaokrąglony koszt prania tapicerek zaczyna się od wartości 250 zł, z kolei cena prania dywanów i wykładzin zamyka się zwykle w przedziale od 10 zł/m2 w przypadku wykładzin oraz 18-20 zł/m2 w przypadku dywanów. Jeśli chcesz poznać spersonalizowaną ofertę czyszczenia, skontaktuj się z nami!

SKÓRZEWO

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

czyszczenie-parowe-pcv-poznan-dezynfekcja-parą