Pranie tapicerki - informacje dla klienta

pranie-tapicerki-meblowej-poznan

W naszej pracy pierzemy meble przy użyciu odpowiednio dobranych detergentów, które nie tylko czyszczą tapicerkę i usuwają plamy, ale również konserwują daną powierzchnię tak, byś mógł cieszyć się jej pięknem przez długi czas.

Aby dokładnie pozbyć się brudu z kanap, sof i tapicerki, korzystamy również z narzędzi takich jak Santoemma czy Galaxy, które działają na podobnej zasadzie co Karcher.

Dodatkową zaletą naszych usług jest to, że świadczymy usługi z dojazdem do klienta. Transport mebli nie jest prosty, ale nasi Klienci nie muszą się o to martwić. Sprzątanie może odbyć się pod wskazanym przez Was adresem bez dodatkowych opłat.

Meble to podstawowy element wyposażenia domu. Wiemy, jak ważne jest to, żeby prezentowały się one jak najlepiej przez wiele lat.

W Czysto jak Diabli oferujemy naszym Klientom pranie tapicerki meblowej w Poznaniu i okolicach. Nasza metoda to nie tylko wysoka skuteczność usługi, ale również sposób na pozbycie się bakterii i trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Profesjonalne czyszczenie w naszej firmie dotyczy m.in. takich czynności jak:

  • czyszczenie tapicerki meblowej
  • pranie foteli
  • pranie kanapy

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

Czyszczenie tapicerki meblowej Poznań

Pranie mebli Poznań - jak działamy?

Czystość to estetyka

Jak samodzielnie pozbyć się plam z wina?

Wykorzystując płyn do naczyń lub sodę oczyszczoną można pozbyć się plam z wina samodzielnie. Istnieje jednak ryzyko utrwalenia plamy na materiale, więc jeśli zmagasz się z plamami po winie na kanapie lub dywanie, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

 

Czyszczenie tapicerki meblowej Poznań - ile kosztuje?

Cena uzależniona jest od stopnia zabrudzenia, rodzaju i wielkości mebla. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę prania tapicerki meblowej, skontaktuj się z nami.

Nie można zapomnieć o tym, że profesjonalne czyszczenie to również komfortowe rozwiązanie dla alergików. Dzięki odpowiednim środkom i zaawansowanym narzędziom, prane przez nas powierzchnie są nie tylko odświeżone, ale również pozbawione alergenów i innych drobnoustrojów.

Wiemy z doświadczenia, że zadbane meble są ozdobą domu i biura. Wykonywana przez nas usługa czyszczenia to szybkie efekty i trwałość na długo. Jesteśmy dumni, że wraz z naszymi usługami wnosimy do wnętrza estetykę na jeszcze wyższy poziom.

W trosce o zdrowie

Sekcja FAQ