W naszej firmie od lat zapewniamy kompleksowe usługi czyszczenia w oparciu o sprawdzone metody, zaufane preparaty i renomowane zaplecze sprzętowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostowywać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszych działaniach stawiamy na pełną skuteczność, krótki czas realizacji oraz pełne bezpieczeństwo czyszczonych materiałów. Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Profesjonalne usługi czyszczenia w Czystojakdiabli - dezynfekcja mieszkania, odświeżanie tapicerki, pranie dywanów Plewiska oraz wiele, wiele więcej!

Usuwanie kamienia i dezynfekcja mieszkania

Czyszczenie parowe i pranie dywanów Plewiska - ile to kosztuje?

Pranie tapicerek, czyszczenie parowe i czyszczenie dywanów Plewiska

W Czystojakdiablli oferujemy nie tylko kompleksowe usługi odświeżania i prania pojedynczych obiektów, ale i profesjonalne czyszczenie powierzchni mieszkaniowych oraz całych budynków. Nasza oferta obejmuje w tym sektorze kompleksowe usuwanie kamienia z płytek i szkła wraz z impregnacją czyszczonych powierzchni oraz kompleksową dezynfekcję mieszkania (a także m. in. budynków komercyjnych, szkół i szpitali) z wykorzystaniem ozonu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kompleksowej dezynfekcji przestrzeni, skontaktuj się z nami - z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

Niektóre z naszych usług, np. usługa czyszczenia parowego, pozostają na tyle zależne od czynników zewnętrznych, że ich cena ustalana jest indywidualnie. Inaczej jest jednak w przypadku prania dywanów i wykładzin - mimo pewnej liczby zależności, w przeważającej liczbie przypadków cena czyszczenia zamyka się w tym przypadku w przedziale 10-20 zł/m2. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę naszych usług, zajrzyj do naszego cennika lub zadzwoń!

Zapewniamy pranie tapicerek meblowych, czyszczenie tapicerki samochodowej i odświeżanie skórzanych mebli, a także kompleksowe czyszczenie wszystkich typów dywanów i wykładzin oraz ekologiczne czyszczenie parowe. Sprawdź, czym charakteryzuje się nasza praca! 

  • Czyszczenie dywanów Plewiska - proces czyszczenia wykładziny rozpoczynamy od rozpoznania typu i potrzeb jej włókien oraz sklasyfikowania rodzaju zabrudzenia, a następnie dopasowujemy do nich technikę czyszczenia oraz środki czyszczące. Dzięki temu mamy pewność, że czyszczenie będzie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla wykładzin! 

  • Czyszczenie tapicerek Plewiska - niezależnie od tego, z jakim typem tapicerki pracujemy, stawiamy nie tylko na eliminację zabrudzeń, ale i wszelkiej maści bakterii oraz alergenów w trosce o zdrowie naszych Klientów. 

Czyszczenie parowe Plewiska - korzystając z profesjonalnej myjki parowej oferujemy wnikliwe czyszczenie trudno-dostępnych zabrudzeń z użyciem pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu docieramy do ukrytych przed standardowymi urządzeniami szczelin i zakamarków, pozostawiając je czystymi i wolnymi od alergenów.

PLEWISKA

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

czyszczenie-parowe-pcv-poznan-dezynfekcja-parą