Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej kulturze pracy zapewniamy usługi czyszczenia wszystkich typów tapicerek oraz dywanów z nastawieniem na szczegółowe podejście i bezwzględną eliminację plam, bakterii, roztoczy oraz przykrych zapachów w szybki, bezpieczny sposób. Nasze podejście do pracy pozwala nam wierzyć, że nie zawiedziemy nawet najbardziej wymagających Klientów, o czym możecie przekonać się w kategorii naszych realizacji!

Profesjonalne pranie tapicerki i czyszczenie dywanów Mosina

Kompleksowe usługi dezynfekcji mieszkań i usuwania kamienia Mosina

Czyszczenie dywanów Mosina - ile to kosztuje?

Pielęgnacja tapicerki i czyszczenie dywanów Mosina - jak to robimy?

W naszej firmie świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia, w skład których wchodzi nie tylko pielęgnacja dywanów, wykładzin oraz tapicerek, ale i również:

  • Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń - korzystając z zaawansowanego generatora ozonu zapewniamy profesjonalną, w pełni bezpieczną dezynfekcję mieszkań (lub pojedynczych pomieszczeń), budynków użytku publicznego (m. in. szkół i szpitali) oraz obiektów komercyjnych (m. in. biur).

  • Usuwanie kamienia - w naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że osad kamienny to jeden z najbardziej uporczywych przeciwników czystości w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach w domu. Z tego powodu oferujemy kompleksowe usuwanie kamienia z płytek i szkła z zastosowaniem metody impregnacji, która zapobiegnie ponownemu osadzeniu się kamienia na ich powierzchni. 

  • Czyszczenie parowe - chcąc eliminować bród nie tylko powierzchniowo, ale i z uwzględnieniem wszelkich szczelin oraz zakamarków, oferujemy czyszczenie parą wodną pod wysokim ciśnieniem, która gwarantuje pełną skuteczność i niemal bezinwazyjne działanie wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie inne metody czyszczenia. 

Czy wiesz, że pracujemy również w innych miejscowościach? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Koszt czyszczenia dywanów może być uzależniony od rodzaju plam, stopnia zabrudzenia, a także wielkości, kształtu oraz typu czyszczonego materiału. U nas w Czystojakdiabli cena kompleksowego prania dywanu zaczyna się od 13 zł/m2, z kolei koszt czyszczenia innego rodzaju wykładziny w przybliżeniu wynosi zwykle około 10-12 zł/m2. Jeśli chcesz uzyskać precyzyjną, indywidualną ofertę czyszczenia dywanów i wykładzin, skontaktuj się z nami!

Dzięki wyborze najlepszych preparatów czyszczących dostępnych na rynku w połączeniu z renomowanym zapleczem sprzętowym zapewniamy nie tylko pełną skuteczność, ale i gwarancję bezpieczeństwa w czyszczeniu. Nasza metodyka zakłada rzetelne dopasowanie techniki czyszczenia, środków chemicznych i urządzeń czyszczących do wymagań określonego typu zabrudzenia oraz potrzeb danej tapicerki oraz dywanu - nie ma miejsca na pomyłki!

MOSINA

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

czyszczenie-parowe-pcv-poznan-dezynfekcja-parą