Dezynfekcja ozonem Poznań - jaka cena?

Ceny zabiegu dezynfekcji ozonem zaczynają się od 60 zł. Koszt uzależniony jest przede wszystkim od wielkości pomieszczenia. Nie mieszkam na terenie Poznania, ale interesuje mnie usługa ozonowania - co zrobić? Świadczymy nasze usługi w Poznaniu, ale dojeżdżamy również do klientów z okolic miasta. Jeśli zastanawiasz się, czy wykonujemy ozonowanie w danym miejscu, skontaktuj się z nami.

 

Zapach stęchlizny - czy ozon pomoże?

Tak. Ozon to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o walkę z kłopotliwymi i trudnymi do wyeliminowania zapachami.

Sekcja FAQ

Ozonowanie biur Poznań

Używamy zaawansowanego generatora ozonu, aby bezpiecznie oczyścić powietrze w dowolnej przestrzeni, usuwając nieprzyjemny zapach, roztocza, wirusy, bakterie i zarazki.

Traktujemy bezpieczeństwo poważnie i upewniamy się, że nasz sprzęt zawsze działa prawidłowo. Ponadto nasi technicy sprawdzają, czy wszystkie protokoły bezpieczeństwa są spełnione podczas każdej pracy, którą podejmujemy, więc możesz być spokojny wiedząc, że Twoja nieruchomość jest bezpieczna od wszelkich potencjalnych szkód spowodowanych przez nieprawidłowe użycie naszego sprzętu.

Nowoczesny sprzęt

Używamy zaawansowanego generatora ozonu, aby bezpiecznie oczyścić powietrze w dowolnej przestrzeni, usuwając nieprzyjemny zapach, roztocza, wirusy, bakterie i zarazki.

Skuteczne ozonowanie jest często stosowane do sanityzacji obszarów po pożarze lub powodzi, ale równie często stosuje się tę metodę do odświeżania pomieszczeń biurowych i pomieszczeń mieszkalnych.

W czasie walki z koronawirusem, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego uznał metodę ozonową za jeden ze sposobów na dezynfekcję pomieszczeń.

Nasi technicy mają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu wszystkich rodzajów problemów związanych z powietrzem w pomieszczeniach, więc możesz nam zaufać, że zapewnimy Ci wysokiej jakości usługi.

Od wielu lat, świadcząc nasze usługi ozonowania, współpracujemy z przedsiębiorstwami i dbamy o to, by przestrzeń biurowa pozostawała świeża.

Rozumiemy, że każde biuro jest wyjątkowe i dostosowujemy nasze zabiegi do Twoich wymagań. Nasi eksperci mierzą istniejące poziomy patogenów w powietrzu, a następnie wykorzystują technologię ozonową do ich redukcji.

Gaz ozonowy wykorzystuje się do eliminacji nieprzyjemnych zapachów np. zapachu spalenizny i wszelkich drobnoustrojów. Sam ozon jest cząsteczką gazu o silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie pomieszczeń to proces, w którym powietrze w pomieszczeniu lub budynku jest poddawane działaniu ozonu.

Ten gaz jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekującym i dezodorującym. Może być stosowany do odświeżania szpitali, szkół czy budynków biurowych.

Ozonowanie Poznań - profesjonalnie i bezpiecznie

Ozonowanie i dezynfekcja Poznań - na czym polega ten proces?

W Czysto jak Diabli oferujemy najwyższej jakości usługi ozonowania pomieszczeń w Poznaniu. Nasi doświadczeni technicy są wyszkoleni w wykonywaniu zabiegów ozonowania pomieszczeń i mogą zapewnić Państwu najlepsze możliwe rezultaty.

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ POZNAŃ I OKOLICE 

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

ozonowanie-pomieszczen-poznan