Jesteśmy dumni z tego, że przy świadczeniu naszych usług stosujemy najwyższej jakości środki chemiczne do skórzanych mebli, co oznacza, że za każdym razem osiągamy doskonałe rezultaty.

Starannie wybieramy wiodące marki chemiczne i testujemy ich skuteczność przed użyciem. Mówiąc wprost, wierzymy, że wysokiej jakości materiały prowadzą do wysokiej jakości pracy Nasi Klienci mogą nam zaufać, że wykonamy pracę na najwyższym poziomie.

W zależności od rodzaju skóry, dobieramy odpowiedni produkt, który będzie w stanie nie tylko czyścić meble, ale również eliminować nieprzyjemne zapachy z powierzchni skóry.

czyszczenie-mebli-skorzanych-poznan

Jak odnowić narożnik z eko skóry?

Jeśli eko-skóra wygląda na wyblakłą lub zużytą, możesz spróbować przywrócić ją za pomocą zestawu do naprawy skóry. Pamiętaj, aby dokładnie przestrzegać instrukcji i dopasować kolor zestawu naprawczego do koloru swojej sofy. Jeśli jednak chcesz odświeżyć eko skórę kompleksowo, a dodatkowo ją zaimpregnować, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

 

Czyszczenie mebli skórzanych - jaka cena?

Koszt czyszczenia skórzanej kanapy może być różny w zależności od wielkości i kształtu kanapy. Ceny zaczynają się od 140 zł za czyszczenie.

W Czysto jak Diabli, poza tym, że jesteśmy w stanie efektywnie czyścić meble skórzane, w ramach usługi wykonujemy również zabiegi konserwacyjne. Dzięki odpowiednim zabiegom skóra jest miękka i odpowiednio nabłyszczona. Takie działanie ogranicza jej pękanie i sprawia, że materiał wygląda jak nowy.

Wiemy, że odpowiednio dobrany zabieg czyszczenia skóry działa jak impregnacja, która doskonale wydłuża żywotność kanap, tapicerki i innych skórzanych powierzchni.

Meble skórzane są popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów ze względu na ich trwałość i klasyczny wygląd. Jednak czyszczenie mebli skórzanych wymagają szczególnej troski i umiejętności, aby zachowały one swój najlepszy wygląd.

Z tego powodu w naszej firmie Czysto jak Diabli przygotowaliśmy dla naszych Klientów usługę pielęgnacji mebli skórzanych.

Pielęgnacja mebli skórzanych - efektywne czyszczenie

Sekcja FAQ

Pielęgnacja mebli i ich konserwacja

CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCH 

POZNAŃ I OKOLICE

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530