Mycie parą to doskonała metoda pozbywania się brudu z czyszczonej powierzchni, czyli mebli, tapicerki i trudno dostępnych zakamarków. W naszej firmie Czysto jak Diabli świadczymy usługi czyszczenia za pomocą myjki parowej. Jest to potężne narzędzie, które usuwa zanieczyszczenia rozluźniając przyległy do materiału brud.

W trosce o środowisko

Dokładnie i efektywnie

Czyszczenie parą

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, warto też wspomnieć o tym, że czyszczenie gorącą parą eliminuje przykre dla środowiska skutki.

Myjka to w pełni bezpieczne narzędzie, które nie wymaga wykorzystywania dużych ilości wody i użycia środków chemicznych. Ekologiczne korzyści są więc podwójne - ograniczamy zużycie wody i nie emitujemy do atmosfery szkodliwych substancji.

Jedną z największych korzyści, które wynikają z czyszczenia parą wodną, jest możliwość czyszczenia miejsc trudno dostępnych. Para unosi się w powietrzu, docierając w każdy kąt i dopasowując się do każdego kształtu.

Dzięki temu taki rodzaj czyszczenia świetnie sprawdzi się w przypadku czyszczenia podłogi czy czyszczenia fug. Jest to również dobry wybór, jeśli chodzi o sprzątanie wnętrza samochodu, w którym jest wiele zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Para wodna pod wysokim ciśnieniem poradzi sobie w tych i innych przypadkach doskonale.

Sprawdzam!

Sekcja FAQ

Co to jest myjka parowa?

Myjka parowa to urządzenie, które wykorzystuje gorącą wodę pod ciśnieniem do czyszczenia powierzchni. Gorąca woda jest wypychana z dyszy w postaci delikatnej mgiełki, która rozluźnia brud, kurz i plamy na powierzchni.

 

Co można wyczyścić parą?

Czyszczenie parą jest świetnym sposobem na czyszczenie różnych powierzchni i przedmiotów w Twoim domu. Niektóre z najczęstszych rzeczy, które są czyszczone parą, to dywany, podłogi, meble i grille. Dodatkowo, myjki parowe mogą być używane do czyszczenia okien, luster i innych powierzchni w Twoim domu.

CZYSZCZENIE PAROWE PCV POZNAŃ DEZYNFEKCJA GORĄCĄ PARĄ

WhatsApp

 + 48 881 078 530

Czysto jak diabli
Kacper Skonieczny

Diabelsko skuteczne pranie tapicerek
samochodowych i meblowych!

 

Darmowy dojazd 
w Poznaniu i okolicach

czysto-jak-diabli-whatssapp
czysto-jak-diabli-telefon
czysto-jak-diabli-kacper-skonieczny-poznan
czysto-jak-diabli-instagram
czysto-jak-diabli-kanal-na-youtube
czysto-jak-diabli-facebook
czysto-jak-diabli-Poznan-kacper-skonieczny

+48 881 078 530

czysto-jak-diabli-poznan

 

Zadzwoń po darmową wycenę!

+48 881 078 530

czyszczenie-parowe-pcv-poznan-dezynfekcja-parą